Klér...Leon...Alarick...Alex...

ZUŠka maraton :D

20. prosince 2014 v 15:38 | Klér |  Výtvarné pokusy
Po dlouhatananánské době se zase vracím. Měla jsem toho prostě moc, abych se ještě věnovala blogu. Krom toho, že kreslím jenom ve fyzice a pozdě večer (proto se ráno nemůžu shrabat z postele) a píšu zrovna tak, nemám vlastně ani co přidávat. Mimo to nefunguje skener, takže ani nějaké ty kresby být nemůžou, mno.
Ale kreslím na ZUŠce! :D Hlavně to, co mě baví, protože máme toho nejlepšího učitele, jakého jsem si mohla přát. Ten nám nechává volnou ruku, když to bude splňovat jistá kritéria.
Když už teda nic, přidám pár obrázků ze ZUŠky. Nevím, jestli to všechno narvu do jednoho článku, prtože jak víme, fotky se načítají dlouho.

1. Druhá hodina v roce-První hodinu jsme dělali surrealismus (hrozná věc -.-) Druhá hodina mělo být něco v...kruhu? :D Jako mince, medajle nebo tak. A mělo to být rudkou. Samozřejmě díky svému skvělému přesvědčovacímu talentu jsem byla jedna ze dvou, kteří to mohli dělat tužkou, chicht :D Jestli jsem se někde zmínila ke své lásce k rokoku, tak tady to máte. Proč má na hlavě loď? Aspoň jsem někde koutkem oka přečetla, že v nějaké bitvě zvítězila jedna loď, jejíž název si bohužel nepamatuju, a tak si ji všechny dámy dávaly do vlasů. Taky ji chcu :3

2. Dílo pokračuje. P.S.: Já profily NENÁVIDÍM!!! -____-


3. Žeby hotovo? O.o :D Tak dokončeno, no :DDalší projekt:
4. Čtyři v jednom-Jak asi víte, miluju pastelky! :3 Mám deník, kde si kreslím, jako většina "umělců" :D Učitel řekl, že mu mám jeden obrázek z toho nakreslit ve velkém. Mého milovaného herce Johnnyho Deppa.
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet street
Jack Sparrow (Piráti z Karibiku)
Kloboučník (Alenka v říši divů)
Willy Wonka (Karlík a továrna na čokoládu)

5. Skoro finish :D

6. Hotovson :3
***
Tak co vy na to? Já se tam neflákám jako ostatní :D Né, všichni jsme tam "pracanti" :D
Ještě mám jeden postup, ale to až příště, nebo vám ten počítač zavařím :D

Kdybych už něco do konce roku nepřidala, tak...
...Veselé Vánoce a šťastný nový rok vám vinšuju :)
stejně jako Leon, Alex a Alarick... :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama