Klér...Leon...Alarick...Alex...

Jak se bratr se sestrou shledali...-3.část

30. května 2013 v 18:58 | Klér |  Povídky
No, tak dneska ještě jedna část :D Příjemnou zábavu


Doma sebou praštil do pelíšku a přemýšlel. Sice měl v myšlenkách prázdno, ale co už… Slunce dávno zapadlo a nad městem vysvitl měsíc. Najednou někdo zaťukal na okno. Macavity se zvedl a nemohl uvěřit svým očím, Macabella tam stála v celé své kráse! Přišel k němu a s mírným úsměvem otevřel okno. V duchu by začala jásat a skákat tři metry vysoko.
,,Neruším?" zeptala se a odhalila své skvostně bílé zuby.
Macavity byl na pár sekund jako oněměný. Hleděl na ni a měl co dělat, aby to nevypadalo divně.
,,Ehm, vůbec ne, pojď dál." poodstoupil od okna a Macabella tam opět ladně skočila jako pravá kočka.
,,Přišla jsem ti vlastně poděkovat za krásnou noc."
,,Potěšení je na mé straně, Macabello." odpověděl Macavity.
,,Víš co? Říkej mi Bello, Macabella je přece jen moc dlouhé." pousmála se.
,,Dobře, ty mi říkej Maci, pokud ovšem chceš." usmál se Macavity.
V tu chvíli si něco uvědomil, cítil něco na srdci. Byla to snad přítěž? Či pocit svobody? Nevěděl co se to s ním děje. Jen na ni hleděl a usmíval se. Bella se na něj taky podívala. I ona nevěděla, co se to děje. Bylo to jasné. Láska.
Pomalu se k sobě oba přiblížili. Mac i Bell tak nějak vycítili, že mají společné pocity. Mac ji obejmul, ona mu dala ruce kolem krku, a dali si první polibek. Mac tohle zažil mnohokrát, ale po jedné noci… To nikdy. Bella byla taky překvapená, jenže její instinkt jí napověděl, že to cítí správně a má pokračovat.
,,Víš, ehm…" začal Mac, Bella mu však zakryla pusu a znovu ho začala líbat.
Po chvilce skončili oba v posteli…
Slunce už bylo zase vysoko. Bylo devět hodin ráno. Bella se probudila jako první. Věděla, že udělala něco špatně, ale zároveň byla hrozně šťastná. Ležela dál v posteli na boku, jen hleděla před sebe a přemýšlela, co bude dál. Za chvilku jí na zádech přistály Macavityho rty. Zachichotala se a otočila se k němu. Popřáli si dobré ráno a ještě chvilku se k sobě tulili. Macavityho napadla myšlenka, jestli to Bella myslí vážně nebo to bylo jen na jednu noc. Obě možnosti měly své pro a proti. Kdyby to s ním myslela vážně, nebyl by už tak odvázaný, tak svobodný, tak nezávislý. Byl by s ní a musel by na ni brát ohledy. Kdyby s ní však nebyl, mohl by se utrápit. I Bell napadla stejná myšlenka. Copak může chodit s největším padouchem všech dob? Co kdyby to s ní nemyslel vážně a ona by se pak za chvilku válela někde na polní cestě s probodnutým srdcem, vypreparovanými oči a chirurgicky vyňatými vnitřnostmi? Ale ne… Pořád věřila, že to s Macem klapne. Určitě by s ním chtěla strávit pár dalších chvil. Chce to samé i on? Hlavou jí běhaly přeházené myšlenky.
,,Ehm, Bello… Chci se tě zeptat. Tuto noc, myslela jsi to vážně?" zeptal se jí nakonec Macavity a chtěl, aby to znělo, jakože je pro obě možnosti.
Bell se na chvíli odmlčela a pak řekla:
,,No, jistě že ne, vzhledem k mému postavení by to nebylo správné," vstala z postele a chystala se k odchodu ,,co to plácám! Miluju tě!" pronesla, že v Macovi zableskla jiskřička, která za chvilku pohasínala.
,,Já, ehm… Cítím to naprosto stejně!" odpověděl a vyskočil k ní.
Oba se na sebe usmáli a Mac ji políbil na hruď.
,,Dneska večer půjdeš se mnou na mé nejoblíbenější místo, chceš?" zeptal se nakonec.
Když Bella přikývla, Macavity věděl, že je až po uši zamilovaný.
,,Tak, teď zavři oči a chytni mě za tlapku!" poručil jí Macavity, když slunce pomalu zacházelo.
Byl nejvyšší čas. Bella zavřela oči a podala mu tlapku. Mac ji něžně stiskl a vedl ji na jeho oblíbené místo. Když se usadili za komínem, poručil jí otevřít oči. Bella málem spadla, protože něco tak krásného v životě neviděla. Hleděla na západ slunce vytřeštěnýma očima a bylo vidět, že je šťastná. Opravdu šťastná. Po boku svého kocoura, který jí objímal za pas sledovala tu nádheru. Když pak slunce zapadlo úplně a vyšel měsíc, Macavity se na ni podíval, usmáli se a společně kráčeli domů. Bella šla sice ještě ke kamarádce, Macavity na půdu, ale pořád na sebe mysleli.

***
A díky za všechny kladné i záporné komenty :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mary Mary | 31. května 2013 v 11:22 | Reagovat

Už se těším na pokráčko!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama