Klér...Leon...Alarick...Alex...

Rarrie

14. ledna 2013 v 20:52 | Klér |  O postavách
Jméno:Rarrie ----(napsala bych Hellboyová ale je to kravina :D)
Věk:cca 16
Co je zač?
Rarrie je výplodem ,,lásky" Hellboye a Liz.když se narodila společně se svým dvojčetem Billem,tak se narozdíl od něj vůbec nepodobala svému otci.Vypadala jako člověk.Červenej byl zklamaný.Bill vypadal jako jeho otec,byl červený,měl rohy i ocas,a taky své matce Liz,uměl rozdělat oheň myslí,když byl naštvaný,v očích mu létaly plamínky.
Rarrie byla jiná,nabyla červená,žádné rohy,a oheň se jí vyhýbal.Byla z toho sklamaná.Její bratr v 10-ti letech odešel,aby studoval a učil se střílet z revolveru.
Když jí jednou ve dvanácti letech pes roztrhal dvacetistránkový sloh do češtiny,pořádně se naštvala a jelikož byl večer,všechny pouličky kolem ní zhasly.V té tmě rozeznala jak se jí u rukou objevily plamínky,které se potom změnily v kuličky z ohně,které jakoby držela v rukou.Když takhle přišla domů,její rodiče byli štěstím bez sebe.
Potom se seznámila s Blonddie,a stali se z nich nej kámošky.
V patnácti letechv Paříži se konečně proměnila do podoby jejího bratra a otce.Nemá však tak velké rohy,protože si je každý den piluje jako nehtíky.
Studuje novinářskou školu,chodí do kreslení a taky občas zajde na UPJ-Úřad Paranormálních Jevů.
Sní o tom,že se z ní stane novinářka,i když o tom nechce její otec Červenej ani slyšet.
Jen čas ukáže,co se vlastně stane...+má představivost!:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vědma Vědma | Web | 14. ledna 2013 v 20:56 | Reagovat

ono je to vlastně ÚVPJ - Úřad pro Výzkum Paranormálních Jevů :D (ale já tomu říkám "IVPJ" - Institut pro Výzkum Paranormálních Jevů, zní to vznešeněji :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama