Klér...Leon...Alarick...Alex...

Prokletý hřbitov-KRKAVČÍ KLETBA

11. ledna 2013 v 19:12 | Klér |  Povídky
Takže včera jsem si trošku osvěžila svůj stupeň bojácnosti při hře od špidla data processing ve hře prokletý hřbitov-krkavčí kletba a hned mě něco napdlo!(tebe to napdlo?asi těžko!)no dobře Leone,napadlo to tebe,respektive nás oba (ale mě dřív!) napsat takovou blbost o tom,co se stalo,když se Klér a Elena...(ehm,ehm...nezapomněla jsi na někoho?nezapomeň,že jsem s tím suprčuprmegasenzačněbombastickým nápadem přišel JÁ!!!!).No dobře.Takže...Jak se Klér,Elena a Leon dostali do hry Prokletý hřbitov-Krkavčí kletba.Takže...Tadáááááá!!!!

Klér seděla za noťasem (jak jinak že?!) a snažila se připojit na internet.Za chvilku měla přijít Elena a měly jít hrát jednu hru na online-hrách.Za chvilku zazvonil jejich příšerný zvonek.Leonovi trvalo,než sešel schodiště,protože ho Klér před chvilkou probudila.Byl na ni docela naštvaný a tak jí to nechal vyžrat tím,že nechá Elenu venku chcípnout mrazem.Když sešel schodiště Klér radši zvedla zadek od noťasu a byla u dveří dřív než Leon.Když hledala správný klíč,bylo slyšet její nadávání na Leona.Našla klíč,odemkla a uviděla Elenu celou zmrzlou s rozklepanými kostmi a čelistí.
,,Jak dlouho bys mě ještě nechala čekat?"začala na Klér ječet mrazem a zlostí celá bez sebe.
,,To řekni mému otrokovi,Leone!"
Pozvala ji dál.Při vyzouvání černých lesklých kozaček s kožešinkou jí řekla Klér potichu:
,,A to buď ráda,že jsem tě zachránila.Ten lev pitomý by z tebe klidně nechal udělat rampouch!"
,,To si s ním ještě vyřeším,ručně stručně!Neeee,dělám si srandu.Na tvého otroka bych ani nesáhla!"
,,Klidně bys mohla..."
Nakonec Klér donutila Leona se omluvit.(vážně nevím,jak jsem na to mohl přistoupit!)Když vyšli všichni tři nahoru,Klér ji pozvala na omluvný čaj za Leona.Prodrbaly a odebraly se k noťásku.Pak nastal kámen úrazu-internet odmítal spolupracovat!Celé odpoledne prokalené u PC bylo zkažené!
,,No ale když už máš ten comp zapnutý,mohly bychom si zahrát nějakou špidlovku!Co třeba ten hřbitov?"navrhla Elena.
Klér začala prohrabávat hromadu PC her a pak i složky v PC až ji nakonec našla.Po dlouhém načítání se konečně objevila hlavní nabídka hry,alias menu.Vtvořily si profil hráče pod názven "Klér Elena Leon" a stiskli spustin hru.Najendou se něco stalo.Něco co ovlivnilo celý průběh hry.Už neseděli na svých židličkách (já jsem seděl na zemi,dámo!) ale padaly a najednou se ocitly na nějakém místě.Byla tma a tak skoro nic neviděly.Jako první zvedla hlavu Elena a z kapsy vytáhla zapalovač.
,,Já jsem připravená na všechno!"řekla s úsměvem,ale když zjistila kde je,úsměv jí z tváře zmizel,stejně jako těm dvěma.
,,Kde to jsme?"zeptal se Leon,i když to sám moc dobře věděl.
,,Na hřbitově,blesku!"odpověděla Elena.
,,Spíš v té hře.Museli jsme se sem nějak dostat,i když nevím jak..."podivila se Klér a mrkla na hodinky.Bylo půl jedenácté v noci.Když seděli u počítače,bylo půl jedné odpoledne (měl jsem poobědní spánek).
,,No a co budeme dělat?"zeptala se Elena.
,,No,abychom se dostali ze hřbitova pryč,budeme muset projít celou hrou."řekla Klér s trochu nevinným výrazem.
,,Děláš si srandu?to tady zkysneme ještě bůh ví jak dlouho?" zaúpěl Leon.
,,Nebude to určitě zase tak těžké!"řekla Klér.Potom se ozvalo něco z koruny stromů,kam Elena do této chvíle upírala stále svůj pohled a slétlo na ně hejno asi osmi netopýrů.Dali se na útěk,ale oni pořád pronásledovali Elenu.Zmizeli ve starém domku zřejmě hrobníka s hromadou starého harampádí.Když odstoupili od dvěří všimli si,že je domek prázdný.Byla tam jen postel,krb s plápolajícím ohněm,skříň a zamčená truhla.Jinak byli v pokoji rýče,lopaty,svíčky,svítilny,halapartna,pár plyšových medvídků a staré hadry a kusy oblečení.Klér okamžitě zareagovala (to jsi sem nemusela psát,vždyť to hraješ pořád do kola!) a šla na místo,které svítilo.Byla to skříň.Elena se vydala za ní,Leon prohrabával nádobí se zaschlým jídlem ve dřezu.
,,No jestli chceš,můžeš mu tu klidně udělat čisto!"rýpla si do něj Elena.Klér se začala smát,ale potom jí zrak ustanul...

tak co líbí??? (a zkuste říci NE!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vědma Vědma | Web | 11. ledna 2013 v 19:17 | Reagovat

Potom se ozvalo něco z koruny stromů,kam Elena do této chvíle upírala stále svůj hlas  - spíš bych tam dala "Kam upírala svůj POHLED :D hlas se myslím nedá upírat :D

jo, a jestli se tam objeví mrtvej hrobník, asi to NEbude hezký :-D

2 Klér Klér | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 19:23 | Reagovat

[1]:on je tam hlas? O_O to nebylo v plánu!to je z těch tvých písniček co mi posíláš!už ani nevím co píšu! :D mělo tam být pohled,ale nějak se to zdrbalo.hmmm :-? tak nic,jdu to přepsat! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama