Klér...Leon...Alarick...Alex...

3.část

22. prosince 2012 v 19:00 | Klér |  Morgathova cesta...
Roro občas zastavil aby se posilnil nebo vyspal nebo se zeptal na cestu.Když se ptal kde by našel elfí říši,všichni ho poslali někam jinam!vydal se tedy podle vlastního uvážení.Nakonec přejel horu Laka a když přeplul i jezero konečně se ocitl v říši elfů.projel bránou a ocitl se na náměstí,které bylo plné elfů.Všichni na něj koukali a on se vydal k nejbližšímu hostinci.na dveřích stála cedulka:ZAVŘENO.
,,Sakra!Kde teď budu spát?"zeptal se sám sebe.vydal se k zámku.zaklepal na bránu a ta se otevřela.Vešel do zámku a zamířil ke králi.Poklekl před ním a pravil:
,,Vaše veličenstvo,přicházím k vám s prosbou.Posílá mě Sarmandr a řekl mi,že pokud chci porazit Morgatha mám si přečíst váš pramen."
Král vstal a pronesl polohlasně.
,,Dnes,nastal ten den.Dnes přijde den vzkříšení.Děkuji ti."přišel k Rorovi a obejmul ho.,,Pojd se mnou udatný rytíři."
Vešli do staré knihovny.Roro odhadoval že je v ní přes 10000 knih a spisů.v malé místnosti kterou od knihovny dělili jen dveře se složitým zámkem.v místnosti nebylo nic,jen na podstavci uprostřed ležela tlustá kniha na kterou svítilo polední slunce.
,,To je náš pramen.Je v něm zaznamenána minulost,přítomnost i budoucnost,která se ukáže až přijde čas."otevřel knihu a začal z ní číst:,,Jen ten,kdo chce zabít Morgatha smí pozvednout Indexový meč v elfské říši.Jen ten je vyvolený."dočetl a podíval se na Rora.
,,Nic víc tam není?"
,,Ty hlupáku to je mnohem víc než si dovedeš představit!!!dnes večer přijde obřad,při kterém vyzvedneš Indexový meč z kamene z hory Laka.
,,Ale!..."
,,Žádné ALE není!Jen s Indexovým a Vorpálovým mečem můžeš zabít Morgatha.Potřebuješ k tomu ale ještě něco.Něco velmi silného,co ti dost pomůže..."
,,Co je to?"
,,Armáda..."

To je z Morgathovy cesty pro dnešek (asi) vše.Dík za pozornost Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vědma Vědma | Web | 22. prosince 2012 v 19:09 | Reagovat

heh :D ten stěr na konci :D
"Armáda" :D (nebo aspoň mně to přijde trochu jako stěr :D)

2 Klér Klér | Web | 22. prosince 2012 v 19:14 | Reagovat

jo má to být stěr! :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama